E-SHOP

KONTAKTY

Adresa:
TSdesign s.r.o.
Sakařova 636
53003  Pardubice
Infolinka:
mob: +420 604 602 863

Novinky


cena: 3 990,- Kč

cena: 9 990,- Kč

cena: 5 000,- Kč

cena: 12 700,- Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ v SEK.

Z této sekce si zatím nikdo neobjednal.

Chip tuning

PedalBox

Kód: PC04
Běžná cena: 3 990,00
Vaše cena: 3 990,00
Vaše cena: 165,73 EUR
V ceně jsou již zahrnuty všechny příplatky, poplatky a slevy vč.uživatelské slevy.

Množství: Ks
Dodací lhůta: 3-7 dní
Skladem: 1 Ks
Novinka: Ano

Cena orientační: cena se odvíjí dle typu vozu a adaptéru. Pro více informací o ceně pište na objednavky@tsdesign.cz

Pedal box - zlepšení reakce plynu s možností regulace

Malá chytrá jednotka pro regulaci rychlosti reakce plynu. Pedal box se stal naprostou provozní nutností u velké části vozidel vyráběných v posledních letech a je funkčním lékem pro odstranění pomalé a často až nebezpečné prodlevy při rozjezdech, ale i při předjíždění (typicky u automatické převodovky). U ostatních vozidel, kde prodleva není tak výrazným provozním problémem, přesto Pedal box ocení všichni řidičští nadšenci a to díky vylepšení charakteru vozu, pocitově vyššímu výkonu a reálně zlepšené akceleraci. Vaše vozidlo se stane mnohem zábavnější a hbitější. To se týká jak běžných motorizací, tak i nejsportovnějších modelů. Přesnou odezvu plynu si sami vyberete díky možnosti regulace ve velkém rozsahu. Nastavení zůstává zachováno i pro opětovný start vozidla. Pedal box přináší výrazné vylepšení i u vozidel, kde lze regulovat rychlost reakce plynu přepínáním režimů přes palubní počítač (tedy většiny nových vozů). S Pedal boxem získáte ale větší rozsah a nezávislost nastavení na palubních režimech. Pedal box se snadno a rychle připojuje ke snímači polohy plynového pedálu. Montáž tedy zvládnete snadno sami nebo vám ji zajistíme po celé ČR a SK.

Jak PedalBox funguje?

Zařízení PedalBox snižuje standardní reakční doby pedálu akcelerace nastavené výrobcem. Je k dispozici okamžitá odezva motoru se sportovnějším nádechem a bez zbytečné prodlevy.

Jednoduchá instalace.

Montáž zabere jen pár minut a zahrnuje několik jednoduchých kroků. Zařízení PedalBox je předprogramováno a nevyžaduje žádné složité postupy nastavení, zábava je NA DOSAH!

Funkce režimu: PedalBox programuje

Pomocí klávesnice lze vybrat čtyři různé režimy: City, Sport, Sport+ a Stock. Tyto režimy je dále možné detailně upravovat pomocí tlačítek plus a minus.

PerfecTune: Automatické vlastní ladění

Díky nové funkci PerfecTune je to možné: pomocí 3 jednoduchých kroků můžete provést vhodné nastavení, které je dokonale přizpůsobeno pedálu akcelerace vašeho vozidla. Tak přesné a jednoduché!

Novinka: PedalBox+ s ovládáním pomocí aplikace*
pouze u verze PedalBox +
PedalBox: Originál od DTE Systems

Označení „Made in Germany“ je symbolem maximální kvality. Označení „ECE“ a „CE“ jsou ujištěním, že zařízení PedalBox také splňuje mezinárodní bezpečnostní normy. PedalBox, originální výrobek společnosti DTE Systems.

Další foto:


VYHLEDÁVÁNÍ

Přihlášení:

NEJNOVĚJŠÍ v SEKCI


cena: 4 499,- Kč

cena: 3 990,- Kč

cena: 9 990,- Kč

cena: 5 000,- Kč

cena: 12 700,- Kč
Copyright 2009-2024 TSdesign s.r.o. Ltd. - Tuning Car Design


Pracuji ...